Z ostatniej chwili: Laura Szafrańska z czterema tytułami w konkursie Miss Polonia Illinois [film]

Wczoraj o godzinie 20. w Chicago (3. w nocy czasu polskiego) rozpoczęła się uroczysta gala wręczenia nagród Miss Polonia Illinois 2019. Wielu sądeczan było, jeśli nie osobiście, to choć duchem w tamtym miejscu, ponieważ wśród kandydatek o tytuł najpiękniejszej znalazła się Laura Szafrańska z Lipnicy Wielkiej w gminie Korzenna.

O starcie 25-latki w konkursie, o jej pasji do muzyki i o tym, dlaczego znalazła się w USA pisaliśmy TUTAJ.

Dzisiejsza noc okazała się dla Laury szczęśliwa. Piękna, uśmiechnięta lipniczanka była najczęściej nagradzaną spośród wszystkich trzynastu finalistek konkursu Miss Polonia Illinois 2019. Zdobyła tytuły Miss Osobowości oraz Miss Publiczności, a także – między innymi dzięki Waszym głosom – została Miss Internetu. Laura była też o włos od udziału w dalszym etapie konkursu, czyli Miss Polonia USA, uzyskując tytuł II Wicemiss Polonia Illinois USA 2019.

Więcej informacji o uroczystej gali i emocjach, jakie towarzyszyły Laurze podczas ogłoszenia wyników, już wkrótce.

Poniżej, dzięki nagraniu Polskie Radio 1030AM 104.7FM – patrona medialnego konkursu, obejrzeć można relację z wręczenia nagród Miss Polonia Illinois 2019.

Gala Miss Polonia Illinois – ogłoszenie wyników

Opublikowany przez Polskie Radio1030 Chicago Sobota, 29 września 2018

film: Polskie Radio 1030AM 104.7FM

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.