W sobotę Martyna Koszkul z Piwnicznej – Zdroju rozpoczyna walkę w The Voice Kids

W sobotę Martyna Koszkul z Piwnicznej – Zdroju rozpoczyna walkę w The Voice Kids

The Vice Kids, Martyna Koszkul, Piwniczna-Zdrój, wokalistka, śpiew, talent, Nowy Sącz

Już w najbliższą sobotę startuje VI edycja programu The Voice Kids. I nie byłoby w niej nic wyjątkowego w porównaniu z poprzednimi sezonami, gdyby nie fakt, że rękawice w walce o zwycięstwo podejmuje Martyna Koszkul z Piwnicznej-Zdroju (na zdjęciu głównym). To bardzo utalentowana dziewczyna. Kto nie miał okazji poznać, może to uczynić w najbliższy weekend – od razu za pośrednictwem telewizji.

Martyna Koszkul jest urodzoną wokalistką. Jej talent uwidacznia się coraz bardziej z każdym kolejnym rokiem, o czym świadczy jakość głosu oraz zdobywane nagrody – choćby w konkursach lokalnych. I tutaj zachowamy nutę tajemnicy. Zanim pojawi się kolejny artykuł o młodej artystce na łamach naszego portalu (z przyjemnością jako pierwsi zapowiadamy ten talent), zachęcamy najpierw do obejrzenia najbliższego odcinka – najbliższa sobota (25 lutego) o godzinie 20:00 na antenie TVP 2.

Przypomnijmy. Udział w programie The Voice Kids to nie tylko kolejne doświadczenie dla młodych artystów, ale też szansa na nowe otwarcie muzycznej przygody. Aby przejść do następnego etapu trzeba wcześniej przekonać do siebie jurorów. W wokalne argumenty wsłuchiwać się będą: CLEO, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron.

 

 

 

Czytaj także: Talent z Sądecczyzny błysnął w głośnym musicalu „1989”. Mateusz wcielił się w postać Władysława Frasyniuka

Fot: voicekids.tvp.pl / Martyna Koszkul

Share on twitter
Share on facebook