Ciało 66-latka z Nowego Sącza znaleziono w Białymstoku

Ciało 66-latka z Nowego Sącza znaleziono w Białymstoku

Jak informowaliśmy wczoraj, zakończyły się poszukiwania 66-letniego Kazimierza z Nowego Sącza. Ciało mężczyzny znaleziono w Białymstoku. Odebrał sobie życie.

Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu informuje, że w dniu 1 grudnia 2019 roku w Białymstoku znaleziono ciało zaginionego Kazimierza Karpiela – potwierdzają sądeccy funkcjonariusze.

Sprawą zajęła się policja i prokuratura rejonowa w Białymstoku.

Prokurator Maciej Płoński w rozmowie z dziennikarką Gazety Krakowskiej informuje, że ciało sądeczanina znaleziono na otwartej przestrzeni. Sekcja zwłok dała jednoznaczne potwierdzenie, że przyczyną śmierci 66-latka było powieszenie. Tożsamość mężczyzny potwierdzono na podstawie  znalezionych przy nim dokumentów. Mieszkaniec Nowego Sącza miał przy sobie także bilety na pociąg, więc do Białegostoku dotarł najprawdopodobniej koleją.

Wciąż czekamy na stanowisko Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku w tej sprawie.

Przypomnijmy, że poszukiwania 66-latka trwały od 24 listopada.

Nie wiadomo dokładnie, kiedy mężczyzna wyszedł z domu, ponieważ mieszkał sam. Jednak jak podała policja, było to w okresie od 23 listopada od godziny 8:00 do 24 listopada do godziny 11:20.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, Kazimierz Karpiel związany był z poprzednimi władzami Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej firmy Newag. Tuż przed jego zaginięciem na jaw wyszło zniknięcie z KZP 648 tysięcy złotych. Braki na koncie wykrył nowo powołany zarząd i nowa komisja rewizyjna. 22 listopada na spotkaniu o sprawie poinformowano członków Kasy, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Dwa dni później rodzina 66-latka odnalazła list, ktory pozostawił w pustym domu. Mężczyzna w wiadomości  wyjaśniał, że nie radzi sobie z sytuacją związaną z tym, że został niesłusznie pomówiony o udział w procederze wyprowadzenia pieniędzy z Kasy. Więcej TUTAJ.

WAŻNE!

Telefon Zaufania dla Osób Dorosłych
w Kryzysie Emocjonalnym

116 123

Czynny od poniedziałku do piątku od godz. 14.00-22.00 (połączenie bezpłatne)

Kryzysowy Telefon Zaufania 116 123 powstał z myślą o osobach, które z różnych powodów nie mają możliwości bezpośredniego kontaktu z psychologiem.
Każdy z konsultantów posiada wyższe wykształcenie specjalistyczne – psychologiczne lub pokrewne oraz przeszedł cykl szkoleń z zakresu telefonicznej pomocy psychologicznej. 

Życie warte jest rozmowy

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.