Było groźnie! Piłkarz Sandecji stracił przytomność w trakcie meczu [Zdjęcia]

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz rozgrywali dziś mecz sparingowy z ekipą Partizana Bardejów (wygrana 1:0 – WIĘCEJ).

Po kilku minutach drugiej połowy potyczki ze Słowakami pomocnik Sandecji Bartłomiej Dudzic wbiegł z piłką w pole karne, ale został staranowany przez bramkarza gości. 30-latek po chwili upadł na murawę tracąc przytomność. Z pomocą niemal natychmiast pospieszyli mu koledzy układając poszkodowanego w pozycji bocznej ustalonej.

Czytaj również: Karnety na mecze Sandecji trafiają do sprzedaży. Niektóre po złotówce!

Dudzic musiał opuścić plac gry w towarzystwie lekarza mimo że nadal chciał kontynuować grę.

Chcę grać, nic mi nie jest – mówił ambitnie, ale sztab szkoleniowy zdecydował o zastąpieniu go Maciejem Korzymem.