Karol Trojan pobił rekord Polski boso!

W miejscowości Łyse gmina Ostrołęka na Kurpiach odbyły się 11. Mistrzostwa Polski w biegu 24-godzinnym. Znakomicie spisał się sądeczanin Karol Trojan, który jako bosy sportowiec ustanowił rekord kraju. Obecnie wynosi 112,956 km, który został poprawiony o prawie 19 km.

- To było moje marzenie, by zaliczyć swoją pierwszą w życiu 100-tkę i znaleźć się w gronie „ultrasów” - mówi Karol Trojan UKS Budowlani Nowy Sącz. - Jako, że to był mój debiut, nie wiedziałem co mnie czeka, jak rozłożyć siły. Dzisiaj, kilkadziesiąt godzin po walce na trasie mogę powiedzieć, że było momentami bardzo ciężko, zimno, ciemno, bolało mnie wszystko, nie mówiąc o nogach. Były chwile zwątpienia, ale też wewnętrznej mobilizacji. Najważniejsze jednak jest to, że się udało. Poprawiłem rekord Polski, spełniłem marzenie i już myślę o kolejnym wyzwaniu.

MAGIK MAŁA
Tagibiegi

2 comments

  1. Paweł 15 września, 2018 at 07:27 Odpowiedz

    O jakie smutne . Nie pobił rekordu Polski Karol . Aby był uznany musi przejść kryteria wskazane przez oficjalne biuro rekordów Polski z siedzibą w Poznaniu ( strona – https://biurorekordow.pl/ ) . . Obecny wynik – Najdłuższy dystans BOSO w 24 godziny – 94 km BOSO mój w Maju 2018 r. było spełnić następujące kryteria – opłata wpisu rekordu do Polski Księgi ( 1107 zł ) dokładny pomiar pętli przez geodetę , monitorowanie na całej pętli przez 24 godz. ( mieć nagrania filmowe ) potwierdzenie świadków całą dobę , odczyt endodermo lub innej aplikacji oraz zdjęcia jeśli tego nie ma to nawet mojego wyniku z 9/10.06.2015 r. nie poprawił a wynosi 113.6 km na Błoniach w Krakowie podczas KWIETNEGO BIEGU .

  2. Paweł 15 września, 2018 at 08:55 Odpowiedz

    Zal mi Ciebie . Rekordu nie poprawiłeś żadnego swoje prywatne tylko osiągniecie masz Karol
    Aby był uznany musi przejść kryteria wskazane przez oficjalne biuro rekordów Polski z siedzibą w Poznaniu ( strona – https://biurorekordow.pl/ ) . . Obecny wynik – Najdłuższy dystans BOSO w 24 godziny – 94 km BOSO mój w Maju 2018 r. było spełnić następujące kryteria – opłata wpisu rekordu do Polski Księgi ( 1107 zł ) dokładny pomiar pętli przez geodetę , monitorowanie na całej pętli przez 24 godz. ( mieć nagrania filmowe ) potwierdzenie świadków całą dobę , odczyt endodermo lub innej aplikacji oraz zdjęcia jeśli tego nie ma to nawet mojego wyniku z 9/10.06.2015 r. nie poprawił a wynosi 113.6 km na Błoniach w Krakowie podczas KWIETNEGO BIEGU

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.