Boks. Daniel Bociański dziękuje kibicom: bez ich wsparcia nie byłoby tego wszystkiego!

Na piątkowej wielkiej gali boksu Jaw Trans Boxing Night w Nowym Sączu po pas Młodzieżowego Mistrza Świata WBF sięgnął 22-letni sądecki pięściarz Daniel Bociański. Zawodnik pokonał 43-letniego Tomasza Gargulę. Pojedynek sądeczan trwał osiem rund, a o ostatecznym wyniku zdecydowali sędziowie. „Bocian” był jednak pewny swego.

Jestem bardzo zadowolony z tego osiągnięcia. Realizuję to, co ustaliliśmy sobie z trenerem (Jerzy Galara z Golden Team Nowy Sącz– przyp. red.). Tomek boksował co prawda nieco inaczej niż w trakcie naszych sparingów, ale miałem cały plan walki w głowie. Cieszę się też ze wsparcia kibiców. Bez nich nie byłoby tego wszystkiego – mówi pięściarz.

Po Nowym Roku będziemy się zastanawiali z kim powalczę. Nie wiem jeszcze kto to będzie, ale bardzo chciałbym, żeby moi rywale byli coraz silniejsi. Teraz odpoczywam po piątkowej gali. Za mną już lekki rozruch, wybiorę się też pewnie na saunę – dopowiada Daniel Bociański.

Fot. Tomasz Szczepaniak

Boks: *Bocian* z pasem Młodzieżowego Mistrza Świata WBF! [ZDJĘCIA]

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.