Bobowa świętuje imieniny patronki. Gwiazdą wieczoru Kordian [FOTOGALERIA]

Bobowa świętuje imieniny patronki. Gwiazdą wieczoru Kordian [FOTOGALERIA]

Imieniny Zofii, Bobowa, 130-lecie istnienia OSP Bobowa

15 maja imieniny Zofii – patronki Bobowej. Na uczestników świętowania czeka moc atrakcji: koncerty, występy, konkursy, malowanie twarzy, darmowe fryzury, możliwość zrobienia sobie zdjęcia w wozie strażackim, czy na motocyklu. Nie zabraknie także kącika gastronomicznego. Gwiazdą wieczoru będzie Kordian.

Uroczystości rozpoczynają się już dzisiaj – mszą świętą z okazji 130-lecia istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej w Bobowej. Zostanie ona odprawiona w zabytkowym kościele św. Zofii.

W niedzielę po mszach świętych o godz. 8.00, 10.00 i 11.30 na scenie przy kościele św. Zofii wystąpi kapela ,,Sami Swoi”. O 11.15 z kościoła parafialnego pw. Wszystkich Świętych przejdzie procesja do kościoła św. Zofii. Po niej odbędzie się uroczysta msza święta pod przewodnictwem ks. dra Rafała Wierzchanowskiego – Oficjała Sądu Diecezjalnego w Tarnowie zakończona aktem zawierzenia miasta i parafii opiece św. Zofii.

O 13.45 na scenie wystąpią dzieci ze Szkoły Podstawowej w Bobowej, a o 14.00 zagra kapela ,,Hop kapela Szabasówka” oraz kapela ,,Archaiczna”. O 14.30 koncert dadzą uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia w Bobowej, a 15.45 – parafialny zespół ,,Skrzydła Wiary”. O 17.00 na scenie pojawi się gwiazda muzyki disco polo Kordian.

Imprezę zakończy trwająca do godziny 22.00 zabawa taneczna z zespołem KM z Gromnika. Na wspólne świętowanie zaprasza burmistrz Bobowej Wacław Ligęza oraz parafia pw. Wszystkich Świętych na czele z proboszczem Marianem Chełmeckim. Szczegóły wydarzenia poniżej na plakacie.

FOTOGALERIA 

Fot. Wojciech Molendowicz/Parafia Bobowa/
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.