UWAGA: Prezent od Akademii Beskidka: dwa tygodnie półkolonii dla Twojej pociechy ZA DARMO! Zabawa START!

UWAGA: Prezent od Akademii Beskidka: dwa tygodnie półkolonii dla Twojej pociechy ZA DARMO! Zabawa START!

Dwutygodniowy udział w letniej półkolonii dla dziecka w wybranym terminie (dostępne są 4 turnusy) możesz mieć ZA DARMO – w prezencie od Akademii Beskidka. Wystarczy poświęcić chwilę na kreatywne myślenie, aby zapewnić sobie szansę na zwycięstwo w tej zabawie.

Wyzwanie jest proste: wymyśl hasło promujące półkolonie Akademii Beskidka, wpisz je w komentarzu pod postem na FB dts24 informującym o zabawie (post pojawi się dziś – 14 maja, o godz. 16.15.) i zachęć znajomych, aby kliknęli „lubię to” pod Twoim komentarzem. Półkolonię wygra autorka/autor wpisu z największą ilością polubień. Zabawę rozstrzygniemy za tydzień – w sobotę 21 maja.

Akademia Beskidka organizuje półkolonie dla sądeckich dzieciaków od ośmiu lat.  Tegoroczna oferta już jest gotowa , zapisy „ruszyły”! – informują pomysłodawcy półkolonijnych atrakcji szykowanych na najbliższe lato.

Lato  to odpoczynek, radość, zabawa dla dzieci ale i trudny orzech do zgryzienia dla rodziców. Sam jestem tatą i nie mogę niestety wziąć aż dwóch miesięcy urlopu, a praca zdalna jest sennym marzeniem. Bardzo chciałbym, podobnie jak wielu innych rodziców, żeby moje dzieci spędziły wakacje aktywnie, ciekawie i w grupie rówieśników, żeby były nakarmione i po prostu bezpieczne, w dobrych rękach. Stąd pomysł organizacji półkolonii dla dzieci z Akademią Beskidka. Mamy już ogromne doświadczenie, a każdego roku wzbogacamy program półkolonii. Są to m.in. warsztaty rozwijające zainteresowania, wycieczki autokarowe… W tym roku jedziemy do wesołego miasteczka Rabkoland, będzie nocne biwakowanie, wyjścia na basen i wiele innych przygód. Czasem nawet im zazdroszczę  – mówi  Erwin Czernecki z Akademii Beskidka.

Bazą wakacyjnej przygody z Beskidką jest Ośrodek Wypoczynkowo – Rekreacyjny MAJA stojący na dwóch hektarach  zielonego, monitorowanego, ogrodzonego terenu w urokliwej części Nowego Sącza nad rzeką Kamienicą.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Ewa Novel tuż przed finałem Szansy na sukces

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.