Beskid Sądecki. Nie żyje młody mężczyzna. Został przygnieciony przez drzewo [ZDJĘCIA]

Beskid Sądecki. Nie żyje młody mężczyzna. Został przygnieciony przez drzewo [ZDJĘCIA]

śmiertelny wypadek w Beskidzie Sądeckim, nie żyje mężczyzna przygnieciony przez drzewo, Złockie, Muszyna

Na terenie Beskidu Sądeckiego doszło do tragicznego zdarzenia. Podczas wykonywanej w lesie pracy życie stracił młody człowiek. Mężczyzna został przygnieciony przez drzewo.

Wczorajszy incydent miał miejsce na terenie miejscowości Złockie (powiat nowosądecki, gmina Muszyna). Świadkowie zdarzenia z miejsca przystąpili do udzielania pomocy oraz wezwali służby ratunkowe.

W popołudniowych działaniach brało udział m.in. Krynickie GOPR. Droga do miejsca zdarzenia była wymagająca, dlatego konieczne było użycie quada oraz noszy. Mimo wszelkich możliwych starań, poszkodowany zmarł.

W godzinach popołudniowych ratownicy Grupy Krynickiej GOPR – Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, wspólnie ze Strażą Pożarną oraz Zespołem Ratownictwa Medycznego zostali zadysponowani do wypadku młodego mężczyzny w lesie w rejonie Złockiego. Niestety mimo podjętych na miejscu starań, życia poszkodowanego nie udało się uratować.

To kolejne nieszczęśliwe zdarzenie, które odnotowujemy w naszym regionie. Wczorajszej nocy w Witowicach Górnych dachował samochód osobowy z dwoma podróżującymi mężczyznami. Droga krajowa nr 75 na odcinku Nowy Sącz – Czchów długo była zablokowana. Konieczne było wezwanie Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Obydwaj poszkodowani trafili do szpitala a więcej na temat pisaliśmy w artykule: Wypadek na trasie Nowy Sącz – Czchów. Na miejscu LPR. Dwie osoby walczą o życie. Poniżej zdjęcia z działań w Złockiem, udostępnione przez Grupę Krynicką GOPR.

Fot. Grupa Krynicka GOPR

Reklama