Będzie życiowy sukces? Przed nami finał The Voice Of Poland z udziałem Dominika Dudka

Będzie życiowy sukces? Przed nami finał The Voice Of Poland z udziałem Dominika Dudka

Dominik Dudek, finał, The Voice Of Poland

Przed nami finał XIII edycji The Voice Of Poland. Nie bez powodu wspominamy o tym dzień przed sobotnim wydarzeniem. Wśród finalistów jest pochodzący z powiatu limanowskiego Dominik Dudek, który ma szansę na osiągnięcie życiowego sukcesu. Już teraz zachęcamy do oglądania i wspierania utalentowanego wokalisty.

Przypomnijmy. Dominik Dudek z przytupem awansował do odcinków na żywo. Tam pokazał swoje walory. Wszystko zaczęło się od wykonania utworu Robbiego Williamsa – „Feel”. Justyna Steczkowska, która jest jednym z jurorów podkreślała zalety piosenkarza. – Jesteś nietypowy. Unikatowość jest niezwykłą siłą. Pilnuj intonacji i do przodu – mówiła chwilę po występie.

Przed dwoma tygodniami Dominik oczarował wszystkich utworem Sama Rydera – „Space Man”. Ponownie został wybrany przez widzów jako ten, który w pierwszej kolejności mógł się cieszyć z awansu do kolejnego etapu. Swojego zachwytu nie kryła Lanberry. – Dobrze znam ten utwór, bo jestem fanką brytyjskiej muzyki. Wielkie gratulacje. Branża budowlana będzie sobie musiała Ciebie odpuścić, ponieważ jesteś potrzebny w branży muzycznej – stwierdziła jurorka.

W półfinale, który odbył się w minioną sobotę uczestnicy wykonywali dwa utwory: jeden autorski oraz drugi – ze specjalną dedykacją dla wybranej osoby. Piosenka „Wydaje się” zdobyła serca publiczności, podobnie jak dedykowany dziewczynie Dominika utwór Baranovskiego – „Zbiór”. – Jesteś gotowy, aby z miejsce wkroczyć na polską scenę muzyczną. Możesz śmiało robić karierę w tym kraju – podsumowała Lanberry.

Sobotni finał rozpocznie się o godz. 20.00. Transmisja w TVP 2. O zwycięstwie zdecydują głosy publiczności, dlatego każdy kto chce się przyczynić do wygranej Dominika Dudka może to uczynić w trakcie trwania programu. Aby oddać głos na wokalistę z powiatu limanowskiego należy wysłać SMS o treści: 13 na numer 7350. Koszt: 3,69 zł. Regulamin dostępny na: voice.tvp.pl, organizator: TVP S.A.

Czytaj także: Kibic Śląska po meczu z Sandecją w liście do Św. Mikołaja: proszę Cię o zestaw pluszowych małp

Fot: TheVoiceOfPoland/socialmedia

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama