Awans sądeczanki do OOM, a może też na ME w Irlandii

Awans sądeczanki do OOM, a może też na ME w Irlandii

W Ciechocinku odbył się bokserski turniej kwalifikacyjny do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz kadry na Mistrzostwa Europy, które odbędą się w Irlandii.

– Zawody był trudne i stały na wysokim poziomie bo miał na celu wyłonienie wśród kadetek finalistek tegorocznej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w boksie, a w grupie wiekowej młodziczek wyłonienie kandydatek do Kadry Narodowej i wyjazdu na Mistrzostwa Europy,które odbędą się w Irlandii. – opowiada trener UKS Evan Nowy Sącz Krzysztof Bulanda. – Wśród kadetek Anna Baran (kat. 52 kg) wygrała dwa pojedynki kolejno pokonując 3-0 Wiktorię Grela ze Skorpiona Szczecin i przez RSC w piewszej rundzie Dominikę Kondracką z Łukowa. Sądecka pięściarka pewnie zakwalifikowała się do turnieju finałowego OOM, który zostanie rozegrany w maju, w Spale. Natomiast młodziczka Marlena Stefańska (kat. 42 kg) w 30 sekund demoluje Sandrę Kustosz z Legionowa i jest kandydatką na Mistrzostwa Europy!!!
Nieco gorzej poszło Alicji Popiela (kat. 64 kg), która na razie zdobywa doświadczenie przegrywając walkę kwalifikacyjną z Mają Razik z Goleniowa.
– Jak zawsze dziękujemy naszym sportowym mecenasom, bo bez nich trudno byłoby się rozwijać – dddaje Krzysztof Bulanda. – Pomogły nam firmy: Muszynianka, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Regnis, Poprad, Piwniczanka, Giełda Rolno-Spożywcza, Grand.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about przygotowania Ewy Novel do finału Szansy na sukces

Nowy rozdział w życiu Ewy Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.