Wczoraj około godziny 20. na ulicy Prażmowskiego w Nowym Sączu doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych: Audi oraz Citroena, którymi łącznie podróżowało trzy osoby. 

Renault2

- Podróżujący nie uskarżali się na żadne dolegliwości. Citroen znajdował się na pobliskim chodniku. Drugi pojazd blokował jeden pas ruchu - relacjonują strażacy PSP.

Rozbite samochody załadowano na lawety i przewieziono na pobliski parking. Na miejscu funkcjonariusze Policji prowadzili czynności mające wyjaśnić okoliczności i przebieg zdarzenia.

- Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący pojazdem marki Audi nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki Citroen i najechał na jego tył. Kierujący byli trzeźwi i żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń. Kierujący Audi został ukarany mandatem karnym - informuje podkomisarz Justyna Basiaga z KMP w Nowym Sączu.

Fot.PSP Nowy Sącz

NOWAK-MOSTYMAJ

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.