Arkadiusz Mularczyk: musimy powiedzieć ,,NIE” ekipie, która od 5 miesięcy cofa Polskę [ZDJĘCIA, WIDEO, DŹWIĘK]

Arkadiusz Mularczyk: musimy powiedzieć ,,NIE” ekipie, która od 5 miesięcy cofa Polskę [ZDJĘCIA, WIDEO, DŹWIĘK]

Zwyciężymy, zwyciężmy, zwyciężymy! – skandował przed ratuszem w Nowym Sączu sztab wyborczy Arkadiusza Mularczyka oczekując na jego przyjazd z Krakowa. Poseł po przybyciu wielokrotnie podkreślał w swoich wypowiedziach wagę niedzielnych wyborów do parlamentu europejskiego. Jednocześnie apelował o podjęcie walki o silną pozycję Polski w Unii Europejskiej.

Arkadiusz Mularczyk w czasie kampanii wyborczej odbył 132 spotkania zarówno w rejonie małopolski jak i województwa świętokrzyskiego. Dzisiaj przed ratuszem w Nowym Sączu podsumował swoje działania podkreślając wagę przeprowadzonych rozmów i pozytywnych opinii jakie otrzymywał od mieszkańców odwiedzanych prze siebie terenów.

Ważne wybory przed nami. Niezwykle ważne dla pozycji Polski, dla Polaków, dla polskich rodzin. Widzimy co dzieje się na naszej granicy, gdzie atakowani są polscy żołnierze. Jeden z nich zginął, innych zakuwa się w kajdanki za rzekome złe bronienie polskiej granicy. Musimy powiedzieć ,,NIE” ekipie, która od 5 miesięcy cofa Polskę – apelował poseł Arkadiusz Mularczyk.

 

Dalsze wypowiedzi posła znajdują się w poniższym nagraniu:

 

zdjęcia/dźwięk/wideo: Adrian Maraś

Czytaj też:

Poseł Wicher apeluje do rządzących: dbajcie o honor polskiego munduru. Wypuśćcie żołnierzy, którzy bronią naszych granic

Reklama