Ależ występ! Dominik „Space Man” Dudek z Limanowszczyzny w półfinale The Voice Of Poland

Ależ występ! Dominik „Space Man” Dudek z Limanowszczyzny w półfinale The Voice Of Poland

Tydzień temu Dominik Dudek z Limanowszczyzny wystąpił w pierwszym odcinku na żywo programu The Voice Of Poland. Głosami widzów uzyskał promocję do kolejnego etapu. Dziś ponownie zaprezentował się polskiej publiczności. I zrobił to z przytupem. Wspaniałym wykonem piosenki „Space Man” zapewnił sobie udział w półfinale programu.

W ubiegłym tygodniu wokalista zaprezentował utwór Robbiego Williamsa – „Feel”. Jego interpretację mocno docenili jurorzy, którzy nie szczędzili pochwał. Można o tym przeczytać TUTAJ.

W dzisiejszym odcinku na żywo, reprezentujący drużynę Tomsona i Barona Dominik Dudek zaśpiewał piosenkę Sama Rydera – „Space Man”. W jego ekipie pozostał także Evgen Peltek, który przed tygodniem również uzyskał promocję od widzów. Z kolei decyzją Tomsona i Barona swoją kolejną szansę dostała Aelin (Tetiana Diachenko).

Dzisiejsze występy na żywo dawały przepustkę do półfinału, który odbędzie się w następną sobotę. Zasady były jasno określone. W każdym zespole pozostało trzech uczestników. Ten, który otrzymał największą ilość głosów od widzów uzyskiwał automatyczny awans do półfinału. Z pozostałej dwójki kolejnego półfinalistę wybierali trenerzy.

Tuż przed występem pochodzący z powiatu limanowskiego piosenkarz wyraził swoje zdanie na temat wybranego utworu. – Piosenka jest trudna. Jeżeli poczuję jakieś spięcie, to mogę nie dać rady – mówił chwilę przed wykonem wokalista, który tymi słowami wyraził swoje uznanie względem muzyki. – Ta piosenka nie jest dla wszystkich, ale na pewno jest dla Ciebie – wtórował Baron.

Po wykonaniu przez Dominika kompozycji Sama Rydera – „Space Man” głos zabrali jurorzy. I tym razem skierowali jego względem mnóstwo pochwał.

– Pierwszy raz słyszałem tę piosenkę. Słuchałem Ciebie. I jeszcze ta wizualizacja. Wyobraziłem sobie, że wisisz nad ziemią. Z Twoim głosem czuję, że ta piosenka jest jeszcze piękniejsza – powiedział Marek Piekarczyk.

– A ja dobrze znam ten utwór, bo jestem fanką brytyjskiej muzyki. Wielkie gratulacje. I tak jak Ci powiedziałem, branża budowlana będzie sobie musiała odpuścić Dominika, ponieważ branża muzyczna Cię potrzebuje – stwierdziła Lanberry.

– Pięknie zaśpiewałeś. Cała ta wizualizacja. To wszystko jest takie kosmiczne. I ten Twój głos. Lanberry ma rację. W branży muzycznej jest Twoje miejsce – skwitowała Justyna Steczkowska.

Chwilę potem wystąpili pozostali dwaj uczestnicy drużyny Tomsona i Barona. Następnie poznaliśmy decyzję widzów oraz trenerów. Wokalista z Limanowszczyzny dopiął swego. Głosami publiczności uzyskał automatyczną promocję do półfinału XIII edycji programu The Voice Of Poland.

Dominik Dudek pochodzi z licznej rodziny. Wraz z przyjaciółmi stworzył zespół Redford. W swojej muzycznej twórczości inspirował się dokonaniami zespołu Coldplay. Zaproszenie do studia nagraniowego otrzymał od samego Edwarda Collinsa – byłego muzyka Joy Division.

 

Fot: DominikDudek

Czytaj także: Od niedzieli trzydniowe obchody 730. rocznicy lokacji Nowego Sącza. Co nas czeka?

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama