Adrian Danek z Sandecji: „Wydawało się, że mamy nad tym kontrolę”

Rozmawiamy z pomocnikiem Sandecji Nowy Sącz Adrianem Dankiem.

Wasz ostatni wynik 4:4 z Chojniczanką Chojnice robi wrażenie!

Zgadza się. Z przebiegu gry pierwszej połowy wydawało się, że mamy ten mecz pod kontrolą. Tuż przed przerwą goście zdobyli jednak bramkę kontaktową…. Z pewnością dla oka kibica to był fajny pojedynek.

dts

Gorzej z realizacją założeń taktycznych.

Najgorsze jest to, że strzeliliśmy cztery gole i nie wygraliśmy. Zdobyliśmy punkt, ale chcieliśmy komplet. Nie tak to sobie zakładaliśmy.

Czytaj również: TO BYŁ PIERWSZY TAKI MECZ SANDECJI OD DAWNA!

Trzy ostatnie mecze rozpoczynałeś na ławce rezerwowych. Wcześniej wychodziłeś w pierwszym składzie. Czujesz rozgoryczenie?

Tak zdecydował trener i ciężko mi to osądzać. Daję z siebie sto procent niezależnie od tego czy zaczynam spotkanie z ławki czy w pierwszym składzie. Zawsze chcę po prostu pomóc drużynie.

W piątek zmierzycie się ze Stalą w Mielcu. To czołowy klub rozgrywek, plasujący się obecnie na czwartym miejscu. Czeka was trudna rywalizacja.

Stal to mocna marka już od kilku sezonów. Ciągle walczy o awans. Głowa do góry i powalczymy tam o punkty. Musimy złapać lepszą serię meczów, by awansować w tabeli. Nasze oczekiwania są wyższe, czujemy niedosyt. Mam nadzieję, że te lepsze wyniki przyjdą już w najbliższym meczu.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. R.Szurek

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.