Drugi miesiąc wakacji w Nowym Sączu zapowiada się muzycznie. 22 sierpnia na Wakeup Fest wystąpią: zespół Underwave, raper Turski i Modelki, które od zeszłego roku są jedną z najpopularniejszych grup w Polsce. Ich kariera nabrała rozpędu po utworze ,,Chyba, że z Tobą”.
Jak informują organizatorzy, Wakeup Fest, to inicjatywa o charakterze kulturalno-rozrywkowym, której głównym celem jest popularyzacja współczesnej polskiej muzyki popularnej oraz integracja lokalnej społeczności. Wydarzenie skierowane jest do szerokiego grona odbiorców i stanowi istotny punkt letniego kalendarza kulturalnego regionu.
W przerwach między koncertami oprawę muzyczną zapewni DJ, a wydarzenie poprowadzi Dominika Siuta, która zadba o kontakt z publicznością i płynny przebieg imprezy.
Wakeup Fest – 22 sierpnia godz. 16:00-22:00
Lokalizacja: Amfiteatr Parku Strzeleckiego
Program:
16:00 – Otwarcie bram dla publiczności
18:00 – Koncert zespołu Underwave (Rzeszów)
19:00 – Występ rapera Turski (laureat projektu Rap Generation)
20:30 – Koncert główny zespołu Modelki

































































































































































































