700 studentów rozpoczyna w tym roku studia w sądeckiej Wyższej Szkole Biznesu

Dziś w nowosądeckiej Wyższej Szkole Biznesu odbyła się XXVI uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego połączona z graduacją absolwentów. W WSB-NLU kształci się obecnie ponad 2 tys. studentów. 700 z nich rozpoczyna naukę w tym roku.

WSB2020

Wykład inauguracyjny zatytułowany "Konserwatyzm i innowacyjność" wygłosił poseł Jan Duda, a studenci pierwszego roku oraz słuchacze Dziecięcego Uniwersytetu Pierwszego Wieku WSB-NLU złożyli ślubowanie.

Uroczystość była okazją do podziękowań dla zasłużonych dla uczelni osób. Z rąk rektora WSB-NLU prof. Czesława Bieńkowskiego i prezydenta WSB-NLU dr Krzysztofa Pawłowskiego przyjęli je wieloletni pracownicy i nauczyciele akademiccy: dr hab. Tadeusz Mędzelowski, dr Maria Sidor, mgr Agata Horodyska, mgr Robert Szarota oraz mgr Adam Tomczyk.

Oprawę muzyczną wydarzenia zapewnił sądecki Chór Scherzo pod batutą p. Andrzeja Citaka.

WSB-NLU kształci na kierunkach: zarządzanie (licencjackie i magisterskie), politologia (licencjackie i magisterskie), psychologia (magisterskie) i informatyka (inżynierskie).

Jutro upływa termin złożenia dokumentów rekrutacyjnych dla spóźnialskich, którzy chcieliby rozpocząć studia jeszcze w tym roku akademickim.

 

PUMA

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.