28 grudnia, Nowy Sącz: I Charytatywny Koncert Kolęd dla Paulinki Szkaradek

28 grudnia 2019 roku w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się I Charytatywny Koncert Kolęd dla Paulinki Szkaradek. Będziemy dla Was grać w dwóch turach godzinowych o godzinie 15:00 i o 18:00.

wsb3

Koncert przygotowują schola dziecięca i młodzieżowa z Parafii Św. Jana Chrzciciela w Nowym Sączu, młodzież z Parafii Św. Anny z Wadowic Górnych, Zespół Duszpasterstwa Akademickiego Strych i wiele naszych przyjaciół, z którymi gramy i wspólnie działamy już od lat.

Paulinka urodziła się z rozszczepem kręgosłupa, wodogłowiem, niedowładem kończyn dolnych, pęcherzem neurogennym i dysplazją stawów biodrowych, ma dopiero 9 lat, a w życiu spotkało ją już tyle cierpienia i bólu, mimo to zaraża wszystkich swoim przepięknym uśmiechem i daje nam ogrom siły do działania. Podczas koncertu chcemy zebrać pieniążki na leczenie Paulinki, wymaga ona codziennej rehabilitacji, która jest bardzo kosztowna oraz specjalistycznego sprzętu do ćwiczeń.

Koncert, to pierwsze wydarzenie nowego projektu "RobimyCośWiecej" , który zrzesza ambitnych, utalentowanych, szalonych i żyjących z Bogiem ludzi, którzy swoim działaniem i pracą chcą pomagać innym i powodować uśmiech...

 

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.