Konkurs! Rozdajemy vouchery do Fryzjera Jak Dawniej

Konkurs! Rozdajemy vouchery do Fryzjera Jak Dawniej

Drogi mężczyzno, czy chciałbyś w święta olśnić bliskich nową fryzurą? Nie wiesz, jak ujarzmić swoją brodę? Możemy ci pomóc – mamy do rozdania dwa vouchery na usługi w nowosądeckim salonie Barber Bonnie and Clyde.

Oba bony mają wartość 100 zł. To, z jakich usług będzie się chciało skorzystać w ramach wygranej, pozostaje kwestią indywidualną każdego ze zwycięzców. Można ostrzyc głowę, zgolić lub przystrzyc brodę, a nawet skorzystać z masażu.

Co zrobić, by wygrać voucher? Należy polubić nasz post konkursowy na Facebooku i odpowiedzieć w komentarzu pod nim na pytanie: dlaczego warto nosić brodę? Autorzy dwóch najciekawszych naszym zdaniem wypowiedzi zostaną nagrodzeni. Konkurs trwa do czwartku 12 grudnia do godziny 18. Bon trzeba będzie wykorzystać do dwóch tygodni.

Fryzjer Jak Dawniej „Bonnie and Clyde” znajduje się na Rynku 22 w Nowym Sączu. Założycielami tego miejsca są Joanna i Kasper, którzy chcieli stworzyć salon fryzjerski dla mężczyzn, który przypominałoby te sprzed kilkudziesięciu lat.

fot. A. Sierotowicz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Play Video about Christian Merli

13 Hill Climb Limanowa. Dwa dni sportowych zmagań na światowym poziomie. Jak przebiegała 13. edycja górskiego wyścigu ?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.