Konkurs! Rozdajemy vouchery do Fryzjera Jak Dawniej

Drogi mężczyzno, czy chciałbyś w święta olśnić bliskich nową fryzurą? Nie wiesz, jak ujarzmić swoją brodę? Możemy ci pomóc – mamy do rozdania dwa vouchery na usługi w nowosądeckim salonie Barber Bonnie and Clyde.

wsb3

Oba bony mają wartość 100 zł. To, z jakich usług będzie się chciało skorzystać w ramach wygranej, pozostaje kwestią indywidualną każdego ze zwycięzców. Można ostrzyc głowę, zgolić lub przystrzyc brodę, a nawet skorzystać z masażu.

Co zrobić, by wygrać voucher? Należy polubić nasz post konkursowy na Facebooku i odpowiedzieć w komentarzu pod nim na pytanie: dlaczego warto nosić brodę? Autorzy dwóch najciekawszych naszym zdaniem wypowiedzi zostaną nagrodzeni. Konkurs trwa do czwartku 12 grudnia do godziny 18. Bon trzeba będzie wykorzystać do dwóch tygodni.

Fryzjer Jak Dawniej „Bonnie and Clyde” znajduje się na Rynku 22 w Nowym Sączu. Założycielami tego miejsca są Joanna i Kasper, którzy chcieli stworzyć salon fryzjerski dla mężczyzn, który przypominałoby te sprzed kilkudziesięciu lat.

fot. A. Sierotowicz

KOSECKI
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]