25-latek odpowie za znęcanie się nad mamą i bratem

25-latek odpowie za znęcanie się nad mamą i bratem

Policjant, Olszówka, powiat limanowski, zastrzelił, 27-letniego mężczyznę

25-letni mieszkaniec Sądecczyzny został zatrzymany w areszcie tymczasowym za znęcanie się nad mamą i młodszym bratem. Funkcjonariusze Komisariatu w Krynicy-Zdroju, których wezwano na interwencję, ustalili, że mężczyzna nadużywał alkoholu. Będąc w stanie upojenia miał wszczynać kłótnie, awantury oraz znęcać się na bliskimi. Teraz czeka na wyrok.

Gdy policjanci przybyli na miejsce interwencji okazało się, że wzburzony mężczyzna opuścił już mieszkanie. Mundurowi zdołali jednak szybko ustalić gdzie przebywa i zatrzymać go.
,,Usłyszał zarzut znęcania się nad najbliższymi, za co grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat więzienia. Dodatkowo, sąd zastosował wobec 25-latka tymczasowe aresztowanie. Dwa miesiące spędzi w areszcie, gdzie poczeka na wyrok” – przekazało przedstawicielstwo prasowe KMP w Nowym Sączu. 
W związku z tym wydarzeniem policja apeluje aby nie wahać się w przerywaniu przemocy. Jesteś świadkiem znęcania się czy to fizycznego czy psychicznego? Zgłoś to kontaktując się z najbliższą jednostką policji bądź przekaż taką informację odpowiednim służbom.
Nie bądź obojętny.
fot. arch. dts24

Reklama