20-latek okradł ponad sto kontenerów z używaną odzieżą

20-latek okradł ponad sto kontenerów z używaną odzieżą

kontenery na używaną odzież

20-letni Słowak okradł ponad sto kontenerów z używaną odzieżą. Wpadł w Nowym Sączu. Jak się okazało, mężczyzna regularnie okradał tego typu obiekty w powiecie nowosądeckim i limanowskim.

Do zdarzenia doszło 9 listopada na jednym z osiedli w Nowym Sączu. Funkcjonariusze zatrzymali młodego mężczyznę, który włamał się do kontenera z używaną odzieżą. Przyłapali go niemal na gorącym uczynku.

– Po wylegitymowaniu okazało się, że to 20-letni Słowak. Podejrzewany został następnie przewieziony do sądeckiej komendy. Funkcjonariusze pracując nad tą sprawą, udowodnili, że mężczyzna w okresie od czerwca do listopada br. dopuścił się łącznie aż 101 kradzieży z włamaniem do kontenerów z używaną odzieżą – poinformowała naszą redakcję Aneta Izworska z zespołu prasowego sądeckiej komendy.

Złodziej dopuszczał się kradzieży w Nowym Sączu, powiecie nowosądeckim i limanowskim. Starty zostały oszacowane na 28 tysięcy złotych. Mężczyzna przyznał się do winy. Za przestępstwa, których się dopuścił grozi mu d0 10 lat więzienia.

Czytaj także: Ostrożnie. Na drogach i chodnikach będzie ślisko

Fot. KMP w Nowym Sączu 
Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama