15 tysięcy wejściówek do Fitness Trzy Korony dla Czytelników DTS

Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić, więc nie trać weekendowej szansy na zdrową, radosną aktywność. Mamy dla naszych Czytelników wyjątkowy prezent: 15 000 (TAK! piętnaście tysięcy!) voucherów na bezpłatną wejściówkę do klubu Fitness Trzy Korony w Nowym Sączu. Zdobądź jeden z nich dla siebie, lub w upominku dla kogoś bliskiego. Na przykład dla mamy, bo przecież w najbliższą sobotę będzie JEJ ŚWIĘTO.

wsb3

Jak zdobyć voucher? Wystarczy sięgnąć po tradycyjne, papierowe wydanie Dobrego Tygodnika Sądeckiego, które ukaże się w czwartek. Znajdziesz w nim kupon, który uprawnia do bezpłatnego wejścia do klubu w najbliższy weekend (26 -27 maja).

Jeśli spodoba Ci się weekendowa przygoda fit (a jesteśmy pewni, że tak będzie!) możesz wykorzystać jeszcze jedną „moc” kuponu z „Dobrego Tygodnika Sądeckiego”. Uprawnia on także do zakupu karnetu miesięcznego z dodatkowym tygodniem gratis.

Jeśli znasz to miejsce, przekonywać Cię nie trzeba. Jeśli nie znasz – sprawdź !

I pamiętaj: nie musisz być fit, żeby zacząć, ale musisz zacząć, żeby być fit! 😉

Fitness Klub Trzy Korony to miejsce, gdzie można zadbać o zdrowie i świetne samopoczucie. Do dyspozycji gości jest siłownia, dwie sale fitness, sala rowerowa, sala Cross Trening, TRX®, trzy sauny i solaria. W ofercie klubu są zajęcia kształtujące, wytrzymałościowe, taneczne, rowerowe. Prowadzą je pasjonaci, z którymi praca nad ciałem i duchem przychodzi szybko i  dokonuje się we wspaniałej atmosferze.

 

JULAPRZED
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]