„Opowieści z bocianiego gniazda” – promocja książki

Opowieści z bocianiego gniazda” – tak nazywa się najnowsza publikacja wydana przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Nowym Sączu – filię w Gorlicach.

wsb3

We wtorek odbyła się uroczysta promocja wspomnianej książki.

Rodzina Bocianów prezentuje się imponująco, a tajemnicze przygody, zabawy w poszukiwaczy skarbów, turnieje rycerskie, rodzinne spacery po Gorlicach i wyprawy rowerowe po okolicy są dla nich prawdziwą przyjemnością. Wesoła rodzinka aktywnie spędza wolny czas, a dzieciaki wciąż zaskakują nowymi pomysłami. To właśnie dzięki nim możemy poznać niezwykłe miejsca, legendy i historycznych bohaterów pięknej Ziemi Gorlickiej. Opisane historie są nie tylko pouczające, ale i zabawne, co z pewnością zachęci młodego czytelnika do lektury – czytamy na stronie internetowej Urzędu Miasta w Gorlicach.

Tę wyjątkową historię rodziny Bocianów stworzyli nauczyciele i pracownicy szkół z powiatu rorlickiego, przy wsparciu ze strony uczniów pod kierunkiem Małgorzaty Janusz-Nowickiej, pracownika Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Nowym Sączu – Filii w Gorlicach.

Powyższą publikację będzie można nabyć w księgarni Mieszko w Gorlicach.

Fot. UM Gorlice

MAGIK MAŁA
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]