Życzymy, życzymy… Kandydatki KO z dobrym słowem dla mieszkańców regionu [ZDJĘCIA]

Życzymy, życzymy… Kandydatki KO z dobrym słowem dla mieszkańców regionu [ZDJĘCIA]

Przy nowosądeckim ratuszu zrobiło się świątecznie i nie tylko za sprawą ozdób świątecznych, ale i życzeń, które kobiety skierowały do Sądeczan i Małopolan. Kandydatki do rady miasta, powiatu, a także sejmiku małopolskiego z ramienia Koalicji Obywatelskiej spokały się, by kilka dobrych słów skierować do mieszkańców.

– Zanim rozpoczniemy świętowanie Wielkanocy, w naszych domach trwa czas intensywnych przygotowań. To czas kiedy my-kobiety najlepiej umiemy pokazać nasze zdolności menagerskie, zaganiając całą rodzinę do pracy. Umiejętność wspólnej pracy, przedsiębiorczość, to siła naszego miasta, to siła powiatu i całego regionu. Tego państwu życzę – zdolności, umiejętności współpracy i osiągania wielkich sukcesów. Nowy Sącz, to jasny punkt na mapie Małopolski – rozpoczęła wiceprezydent miasta Magdalena Majka, która ubiega się o mandat radnej sejmiku wojewódzkiego z list Koalicji Obywatelskiej.

Adwokat Klaudia Piętka, która stara się o mandat radnej powiatu nowosądeckiego, życzyła Sądeczanom, aby samorządy nareszcie były praworządne, aby przestrzegano praw obywateli i nie dochodziło do dyskryminacji w podziele publicznych pieniędzy, a w urzędach każdy był wysłuchany.

Natomiast Jolanta Polańska-Skrężyna, która również chce być radną powiatową, życzyła wszystkim, aby Sądecczyzna była czysta przyjazna i pełna turystów.

Startująca do rady miasta Ewa Cebula podkreślała, że rodzina jest najważniejszą bazą, skałą, która łączy wszystkich.

– Dbajmy o to, abyśmy przezwyciężali wszelakie trudności. Dbajmy o bezpieczńestwo swoje i naszych dzieci – mówiła.

Małgorzata Szlag – kandydatka do rady miasta, życzyła paniom odwagi i radości w spełnaniu swoich marzeń. Panom, natomiast życzyła, aby wspierali swoje kobiety.

Wszystkie życzenia kandydatek znajdują się w materiale audio.

Czytaj także: Kiedy życie przekracza wszystkie granice fikcji

Fot. Adrian Maraś 

Reklama