Wyjątkowy koncert z okazji Dnia Matki na scenie MOK!

Wyjątkowy koncert z okazji Dnia Matki na scenie MOK!

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu serdecznie zaprasza na koncert z okazji Dnia Matki podczas, którego będzie można usłyszeć utwory takich artystów jak: Natalia Kukulska, Kuba Badach, Wojciech Młynarski, Zbigniew Wodecki, Edyta Górniak, Mieczysław Szcześniak, Ewa Bem. Pomysłodawcą i organizatorem koncertu, który już w najbliższy czwartek o godz. 19:00, jest Sebastian Cebula.

Trochę o wokalistach:

Sebastian Cebula

Śpiewa od małego. Przez wiele lat śpiewał w różnych zespołach muzycznych, działających przy parafiach w Nowym Sączu, takich jak: „Zespół Agnus”, „Moc Moja”. Aktualnie śpiewa i gra na instrumentach klawiszowych w zespole „Strych” przy parafii Kolejowej, Stowarzyszeniu „Robimy Coś Więcej” oraz jest tenorem w chórze „Veraicon”. Uczy się wokalu pod czujnym okiem Krzysztofa Szczypuły. Brał udział w rock-operze „Jesus Christ Superstar” jako Król Herod. Miał przyjemność również śpiewać z Big Bandem Łososina Dolna. Finalista różnych konkursów wokalnych „Muzyka dla wszystkich”, „Sądeckie Młode Talenty”. Na co dzień informatyk i trener prowadzący zajęcia komputerowe dla młodzieży i seniorów.

Anna Pysno

Jako brzdąc nuciła całymi dniami arię królowej nocy z opery czarodziejski flet słuchając płyty Mozarta. Następnie postanowiła rozwinąć swoje umiejętności w szkole muzycznej w klasie wokalnej. Aktualnie współpracuje z Big Bandem Łososina Dolna. Jej inspiracją jest pierwsza dama polskiego jazzu Ewa Bem. Prywatnie studentka budownictwa. Ceni w życiu minimalizm i smak dobrej kawy.

Skład zespołu:
Sebastian Cebula i Anna Pysno (wokal)
Michał Mordarski (gitara akustyczna)
Tomasz Salamon (gitara elektryczna)
Jakub Gródek (gitara basowa)
Ula Chmielewska (pianino)
Jakub Nawojowski (perkusja)
Piotr Sadowy (saksofon)
Zuzanna Czerwińska (skrzypce)

Fot. materiały promocyjne MOK

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.