Zrób inspirujące zdjęcie okna i wygraj bilety do kina Sokół od Lumaro!

Przed nami kolejny tydzień wyzwań i konkursów z nagrodami od Lumaro! Tym razem mamy dla Was pięć – jak przystało na piąte urodziny – podwójnych zaproszeń na dowolny seans od Kina SOKÓŁ w Nowym Sączu, które zostało partnerem urodzin firmy.

Zaproszenia będzie można wykorzystać przez miesiąc: od 18 września do 18 października 2020r. Film oraz to, kogo zabierzesz ze sobą, będziesz mógł wybrać sam.

PROT5

Co zrobić, żeby wygrać? Wystarczy, że w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku wkleisz inspirujące zdjęcie okna. Codziennie wybierać będziemy jedno ze zdjęć i nagradzać zaproszeniem. Nie ma na co czekać! Uruchamiamy aparaty i pokłady drzemiącej w nas kreatywności!

A teraz kilka słów o firmie Lumaro, dzięki której zaproszenie być może trafi w Twoje ręce.

Firma od 5 lat prężenie działa w miejscowości Podrzecze koło Nowego Sącza Zajmują się przede wszystkim produkcją okien PCV. W bogatej ofercie znajdują się również ślusarka aluminiowa, systemy przeciwpożarowe i oddymiające oraz fasadowe. Można też kupić parapety, rolety, drzwi zewnętrzne i bramy garażowe zarówno dla domu jak i dla firmy. Lumaro powstało z myślą o potrzebach tak klienta indywidualnego, jak i dużych firm budowlanych. 

Duże przeszklenia w oknach, mały, cienki profil, ukryte zawiasy i wąska rama wpisujące się w trend minimalistyczny- tak w skrócie można opisać cechy wizualne okien firmy Lumaro. Nowoczesny design to jednak nie jedyna zaleta tych produktów. Cechuje je także wysoka jakość z gwarancją na lata. Wszytko po to, by produkować okna solidne, ekologiczne, zapewniające odpowiednią izolację termiczną i dźwiękową oraz chroniące przed smogiem.

By było solidnie….

Jakość i terminowość wykonania usługi to dwa najważniejsze filary działalności sądeckiej firmy z siedzibą w Podrzeczu. Klienci chwalą precyzję i staranność wykonania na każdym etapie produkcji. To zasługi wykwalifikowanej i posiadającej wieloletnie doświadczenie załogi .

Najwyższą jakość produktów firmy Lumaro zapewniają też renomowani i certyfikowani dostawcy, a wśród nich firma Salamander. Współpraca z jej technikami polegająca na nadzorowaniu produkcji gwarantuje bowiem spełnianie wysokich norm. Na uwagę zasługuje również fakt, iż Lumaro dysponuje certyfikatem renomowanej firmy Roto Frank produkującej okucie budowlane.

Nasz produkt nie może być półproduktem, ale pełnowartościowym towarem służącym naszym klientom przez lata. Nie stosujemy żadnych zamienników, a wszystkie etapy produkcji zgodne są z technologią na oryginalnych podzespołach. Przyświeca nam bowiem cel, aby nasze okna spełniały wszystkie wymagania budowlane– mówi prezes firmy Lumaro Michał Ignacyk.

Niech w domu będzie ciszej i zdrowiej

Okna firmy Lumaro to gwarancja odpowiedniej izolacji termicznej i dźwiękowej. Wykorzystanie nowych technologi pozwala również chronić pomieszczenia przed szkodliwymi zanieczyszczeniami, które zimą próbują wedrzeć się do naszych domów, szczególnie tutaj, na Sądecczyźnie.

Do wszystkich naszych realizacji dobieramy odpowiednie szkło. Do okien w obiektach znajdujących się w miejscach nasłonecznionych wykorzystujemy szkło selektywne. Jest ono w stanie zapewnić chłód latem, a zimą promienie słoneczne mogą zostawać wewnątrz budynku. Jest to możliwe dzięki foliom stosowanym na szklanym zespoleniu. Duży huk i szum na zewnątrz sprawia, ze nasi klienci przywiązują też sporą wagę do tego, czy okna zapewniają im ciszę we własnym domu. Żeby uzyskać jak największą izolację akustyczną stosujemy odpowiedni rodzaj szkła. Do takiego okna montujemy również nawietrzaki akustyczne. Zimą, kiedy powietrze jest mocno zanieczyszczone, aby wentylacja domu była dla nas zdrowsza nawietrzaki wzbogacane są o filtry anty-smogowe- informuje prezes

Mała firma – duże projekty

Ostatnie dwa lata działalności pod kierownictwem nowego zarządu firma zalicza do udanych. Nowa energia, którą wprowadzono do jej funkcjonowania przyczyniła się do wielu pozytywnych zmian. Dział sprzedaży i doradcy techniczni natomiast nieustannie pogłębiają swoją wiedzę o nowinki techniczne, aby być w stanie jak najlepiej doradzić klientowi i zapewnić zadowolenie z zakupionego towaru,

Dobra atmosfera i komunikacja wśród naszych pracowników w zespole składającym się z dwudziestu pięciu osób sprawia, że jako mała firma jesteśmy w stanie realizować bardzo duże projekty. Współpracujemy też z wiodącymi firmami na lokalnym rynku budowlanym. Ich referencje można znaleźć na naszej stronie internetowej- dodaje

Najwięcej inwestycji firma Lumaro realizuje w Krakowie oraz Katowicach. Spora część produkcji skupia się także na eksporcie na rynek słowacki. Cały czas poszerza się również skład osobowy firmy. Dynamiczny rozwój przyczynił się do powstania w ostatnim czasie nowego działu zajmującego się eksportem, którego celem będzie sprzedaż stolarki na rynek słowacki i niemiecki.

Skontrolowani przez… Centrum Techniki Okrętowej!

Firma zajmuje się także produkcją ślusarki aluminiowej wewnętrznej, zewnętrznej, systemów fasadowych, systemów przeciwpożarowych, konstrukcjami napowietrzającymi, oddymiajacymi czy też systemami o dużej odporności ogniowej. Lumaro zapewnia swoim klientom certyfikaty związane z konstrukcjami przeciwpożarowymi. Taką możliwość dają firmie coroczne kontrole Centrum Techniki Okrętowej.

Po zbadaniu naszej zakładowej kontroli produkcji, obiegu dokumentów oraz dostarczanych profili otrzymujemy certyfikat dający gwarancję naszym klientom, że stolarka jest przeciwpożarowa- mówi prezes.

Ratować planetę i pomagać innym

Ideą firmy jest także promowanie wykorzystania recyklingu z używanych okien PCV.

Nasze okna ze względu na współpracę z firmą Salamander są ekologiczne. Ościeżnice produkowane są z przetworzonych profili PCV. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykorzystywać ponownie odpady, z których powstają nowe, mocniejsze profile niż te pierwszy raz przetwarzane. Okna nie są przez to droższe, a przyczyniamy się do tego, aby planeta Ziemia mogła dłużej istnieć – dodaje prezes firmy Lumaro

Firma angażuje się także w wspieranie lokalnych inicjatyw. W tym roku dzięki jej pomocy do wielu potrzebujących dzieciaków z Sądecczyzny  przyjechali „Motomikołaje”oraz zorganizowany został koncert kolęd zespołu, który wziął udział w programie „Must Be The Music”. Indywidualnego wsparcia udzielono także rodzinie pogorzelców z Chochorowic.

Wsparliśmy także schronisko. Okna z przysłowiową złotówkę służą teraz zwierzakom. Staramy się wspierać wszystkie dobre inicjatywy lokalne –mówi Michał Ignacyk.

MAGIK MAŁA
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]