Zobacz Zenona Remiego w Nowym Sączu – konkurs plastyczno-fotograficzny [ZGŁOSZENIA]

Zobacz Zenona Remiego w Nowym Sączu – konkurs plastyczno-fotograficzny [ZGŁOSZENIA]

Widzisz Zenona Remiego w architekturze Nowego Sącza? Podziel się tym z sądecką młodzieżą! Zespół Szkół Budowlanych z okazji 150. rocznicy urodzin tego architekta organizuje konkurs plastyczno-fotograficzny dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Ze sztuką Remiego każdy z nas spotyka się na co dzień, jednak już nie każdy ją dostrzega. Dlatego sprawmy aby w swoje 150 urodziny Zenon był w mieście widziany.

Ze sztuką tego wspaniałego artysty spotykacie się na co dzień. Jest ona obecna i widoczna wokół nas, warto więc zwrócić uwagę na otaczającą przestrzeń. Wiele jest zakątków w naszym mieście związanych z osobą Remiego. Być może są to miejsca, obok których przechodzicie lub przejeżdżacie codziennie. Może są to miejsca, które odwiedzacie z rodzinami lub przyjaciółmi podczas wspólnych wycieczek i spacerów – zaznaczają organizatorzy.

Celem tego jubileuszowego konkursu jest przybliżenie sądeckiej młodzieży postaci architekta Zenona Remiego, szczególnie dlatego, że z jego sztuką nieświadomie spotykają się każdego dnia przechadzając się po Nowym Sączu. Co jest istotne, organizatorzy chcą w uczestnikach obudzić kreatywne spojrzenie na spuściznę architekta. Nie przepadasz za robieniem zdjęć ale czujesz się dobrze w grafice komputerowej? Wiedz, że tutaj ogranicza cię tylko twoja wyobraźnia.

Szczegółowe informacje, regulamin oraz karta zgłoszeniowa znajdują się TUTAJ.

Konkurs kierowany jest wyłącznie do uczniów szkół podstawowych (IV-VIII) oraz ponadpodstawowych z terenu miasta Nowy Sącz.

A czy ty widzisz Zenona Adama Remiego w architekturze Nowego Sącza?

 

fot. materiały promocyjne organizatora 

Czytaj też:

Nowosądecki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbiera armię dobroczyńców na 32. Finał!