Znaleźli miłość, której nie zabija czas. Medale dla siedmiu par!

Są razem już ponad pół wieku. Kochają się, wspierają, cieszą się sobą nawzajem. Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego obchodzili państwo Wiesław i Rozalia Głowaccy, Bolesław i Jolanta Kochankowie, Stanisław i Janina Ptakowie, Tadeusz i Jadwiga Ruchałowie, Józef i Wiesława Surówkowie, Stanisław i Teresa Żuchowiczowie. 60 -lecie małżeńskiej przysięgi świętowali Józef i Stanisława Wójcikowie.  Z tej wyjątkowej okazji siedem wspaniałych par zaproszono do ratusza, gdzie prezydent Ludomir Handzel złożył gratulacje i życzenia oraz obdarował upominkami.

wsb3

Małżonkowie, którzy razem doczekali Diamentowych i Złotych Godów zostali odznaczeni medalami za długoletnie pożycie małżeńskie, przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę.

Szanowni Państwo! To naprawdę wzruszająca chwila. Z wielkim szacunkiem patrzę na państwa i z wielką radością, bo te wszystkie lata wspólnego pożycia małżeńskiego to wielka sprawa. To ważny czas w waszym życiu spędzony razem. Czasem w trudnych chwilach, czasem w łatwiejszych, czasem w radosnych. Wiele nocy nieprzespanych przy wychowywaniu dzieci, wiele problemów, które się zawsze pojawiają, ale tym większy szacunek dla państwa, że ciągle jesteście razem – mówił do Jubilatów prezydent Ludomir Handzel. - Życzę oczywiście następnych pięknych lat w zdrowiu, w dobrym humorze i w dobrej współpracy. 

 

Zdjęcia: biuro prasowe UM Nowego Sącza

 

HUZAR

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.