Zmarła dr Renata Filipowicz. Była związana z Gorlicami i sądecką PWSZ

Zmarła dr Renata Filipowicz. Była związana z Gorlicami i sądecką PWSZ

Zmarła Renata Filipowicz, radna Gorlickiej Rady Seniorów, wieloletnia dyrektor Szkoły Podstawowej w Kwiatonowicach. Była zasłużona dla Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu, gdzie przez lata wykładała. Miała 61 lat.

Chętnie działała na rzecz społeczności powiatu gorlickiego, między innymi jako Prezes Kwiatonowickiego Stowarzyszenia Homini, czy założycielka Lokalnego Centrum Wolontariatu. Była także inicjatorką Stowarzyszenia Oświatowego Wsi Kwiatonowice.

Dr Renata Filipowicz od lat wykładała na Instytucie Pedagogicznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu. Była kierowniczką studiów podyplomowych. Społeczność akademicka wspomina ją jako osobę życzliwą, uśmiechniętą i zasłużoną dla uczelni.

– Pani Doktor Renata Filipowicz pozostanie na zawsze w naszej pamięci jako wzór człowieka pełnego dobroci oraz wspaniałego współpracownika” – czytamy na stronie PWSZ w Nowym Sączu.

źródło i fot: UM Gorlice, PWSZ w Nowym Sączu

Czytaj też: Witold Kozłowski, Jacek Lelek i Leszek Skowron powołani do Rady ds. Samorządu Terytorialnego

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about przygotowania Ewy Novel do finału Szansy na sukces

Nowy rozdział w życiu Ewy Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.