Pierwszy w Nowym Sączu Zlot Food Trucków

29 i 30 kwietnia na nowosądeckim Rynku odbędzie się zlot fanów mobilnej gastronomii. Będzie można skosztować między innymi specjałów kuchni meksykańskiej i włoskiej.

Imprezę organizuje Food Truck Event. Początek w sobotę 29 kwietnia o godz. 12.

– Po raz pierwszy najlepsze Food Trucki z całej Polski spotkają się na Rynku w Nowym Sączu. Dzięki współpracy z władzami miasta będziemy mogli zaprosić Was na dwudniowy festiwal street slow food. Będą potrawy z czterech stron świata i atrakcje towarzyszące: strefa dj (muzyka live), strefa chillout, dobry rzemieślniczy browar i atrakcje dla dzieci. To wszystko czeka na mieszkańców Nowego Sącza i okolic już w kwietniu – zapraszają organizatorzy.

Pierwszym reprezentantem kuchni tex-mex w Nowym Sączu będzie CALAVERA Mexican Grill serwujący autentyczne, różnorodne i kolorowe dania kuchni meksykańskiej. W Meksyku je się je głównie na ulicy, stąd pomysł na food trucka, który choć na chwilę, poprzez wyjątkowe smaki, przeniesie uczestników wydarzenia do tego wyjątkowego kraju. Menu Calavera to tacosy, quesadilla, burrito, tostadas zarówno w wersji mięsnej, jak i wegetariańskiej.

Pyszności z innej części świata zaserwuje U Wlocha Food Truck  z Włochem z krwi i kości na pokładzie.
Będzie można skosztować pizzy wypiekanej na miejscu z własnego ciasta i świeżych składników oraz innych  przysmaków z Italii jak np. Piadina – podawanych na ciepło cienkich placków z pszennej mąki z nadzieniem oraz włoskich sałatek.

Na Facebooku powstała specjalna strona poświęcona sądeckiemu zlotowi. Znajdziesz ją TUTAJ.

Fot. facebook.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.