Andrzej Piaseczny w Krynicy! Mamy dwie wejściówki w prezencie. Łap dla siebie jedną z nich!

W sobotę 3 lutego o godz. 19. w krynickiej Pijalni Głównej zobaczymy i usłyszymy Andrzeja Piasecznego

WSB2020

Koncert odbywa się w ramach cyklu Krynica Źródłem Kultury, którego partnerem medialnym jest Dobry Tygodnik Sądecki.

Organizatorzy tego wyjątkowego przedsięwzięcia mają dla naszych Czytelników wspaniały prezent: prawo wejścia za darmo na koncerty, których harmonogram znajdziesz TUTAJ.

Dziś mamy dla Was dwa zaproszenia na sobotni koncert 🙂

Co zrobić, aby zapewnić sobie szansę na jedno z nich?

Proste! W komentarzu pod informacją o koncercie zamieszczoną na grupie dts24 w FB  opowiedz krótko, która z piosenek Andrzeja Piasecznego jest Ci najbardziej bliska i dlaczego:)

Będziemy też wdzięczni za udostępnienie postu z informacją o koncercie.

Zgłoszenia przyjmujemy do godziny 12.00, 2 lutego, później wyłonimy szczęśliwców.

Nazwiska  będą podane pracownikom obsługi koncertu, którym trzeba będzie się przedstawić i powiedzieć, że wejściówka została wywalczona w akcji Dobrego Tygodnika Sądeckiego.

fot: http://krynicazrodlemkultury.pl/

2017 to dla Andrzeja Piasecznego rok pełen wspomnień – właśnie mija 25 lat od jego debiutu scenicznego. 13 października pojawiło się nowe wydawnictwo – płyta „O mnie, o Tobie, o nas”. To pierwszy album, nad którym Andrzej Piaseczny współpracował z Anią Dąbrowską. Pomysł pojawił się już dziesięć lat temu, ale dopiero teraz artyści znaleźli wystarczająco dużo czasu, żeby stworzyć coś razem. Na płycie znalazło się dziesięć premierowych kompozycji, których treść stanowią osobiste doświadczenia Andrzeja Piasecznego, ale dotyczą spraw znanych nam wszystkim. To piosenki o miłości i przyjaźni, o tym, że warto dawać sobie drugą szansę i o tym, że każdy dzień wśród najbliższych jest na wagę złota.

 

Sponsorem głównym cyklu koncertów Krynica Źródłem Kultury jest miasto Krynica-Zdrój

 

BOBO

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.