Ziarnko Gorczycy: na gali wystąpi Maciej Maleńczuk

Podczas XIX finału plebiscytu ,,Ziarnko gorczycy" odbędzie się koncert Macieja Maleńczuka, który uświetni galę. Na uroczystość zaprasza Instytut Europa Karpat.

Renault2

Statuetki dla osoby i firmy, która za swoją działalność charytatywną uzyskała od Was najwięcej głosów w tegorocznym plebiscycie, zostaną wręczone 2 lutego o godz. 19.00 w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w sali im. Lucjana Lipińskiego.

Podczas gali prowadzona będzie aukcja podarunków od przyjaciół "Ziarnka" oraz wystąpi znakomity polski wokalista i gitarzysta rockowy Maciej Maleńczuk. Po uroczystościach organizatorzy zapraszają na charytatywny bal do Hotelu Ibis Styles w Nowym Sączu. Tam, oprócz stylowej oprawy muzycznej, będą czekać na gości pyszne potrawy.

Całkowity dochód, że sprzedaży biletów będzie przeznaczony na wsparcie sądeckiego Hospicjum.

Cena biletów:  gala i koncert - 40 zł
Bal - 100 zł
Gala, koncert i bal - 140 zł

Bilety można nabyć w kasie MCK SOKÓŁ (ul. Długosza 3, tel. 18/44 82 643 lub 44 82 600) - czynnej w dni powszednie w godzinach 8:00-20:00, w soboty i niedziele w godzinach 12:00-20:00.

Organizatorami akcji jest: prezydent Miasta Nowego Sącza Ryszard Nowak, Województwo Małopolskie, Towarzystwo Przyjaciół Chorych Sądeckie Hospicjum, Związek Sądeczan, Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ, Instytut Europa Karpat, Towarzystwo Gimnastyczne SOKÓŁ.

Trwa głosowanie na osobę i firmę, która swą działalnością dobroczynną przysłużyła się społeczeństwu. Doceń ich i oddaj głos w plebiscycie. Wystarczy kliknąć w poniższy artykuł i wybrać swojego faworyta.

 

https://www.dts24.pl/ziarnko-gorczycy-2018-glosowanie/

Źródło fot: MCK Sokół/ arch. prywatne M.M.

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.