Ziarnko Gorczycy 2018 czas zacząć

Rozpoczęła się dziewiętnasta edycja plebiscytu „Ziarnko Gorczycy” – akcji dobroczynnej połączonej z wręczeniem nagród za mądre wspieranie inicjatyw społecznych i charytatywnych. Jak co roku, nagrody przyznane będą osobowościom, firmom i organizacjom zgłaszanym przez mieszkańców regionu.


Aktualnie trwa pierwszy etap plebiscytu. Zgłoszenia kandydatów do statuetek Ziarnka można przesyłać do 31 grudnia 2017 roku, elektronicznie na adres: [email protected] lub [email protected] związeksadeczan.pl, bądź też pisemnie na adres: TPCH Sądeckie Hospicjum, ul. Nawojowska 155, 33-300 Nowy Sącz.

Zgłoszenia muszą zawierać uzasadnienie oraz informację o osobie lub instytucji zgłaszającej. „Ziarnko Gorczycy” to jeden z najbardziej znanych w naszym regionie plebiscytów, promujących osoby bezinteresownie pomagające drugiemu człowiekowi.

Statuetka „Ziarnka Gorczycy” to najwyższe uznanie dla ludzi wielkiego serca, którzy wspierają potrzebujących czy niepełnosprawnych, oddając im swój czas, ofiarując dobry gest albo pomagając finansowo. Od początku historii akcji jej organizatorami są: Województwo Małopolskie, Prezydent Miasta Nowego Sącza, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół, Związek Sądeczan, a także Towarzystwo Przyjaciół Chorych „Sądeckie Hospicjum” i Małopolskie Centrum Kultury Sokół, które uczestniczy w organizacji gali finałowej, połączonej z częścią artystyczną. Finał tegorocznego plabiscytu odbędzie się 2 lutego, a uświetni go koncert Macieja Maleńczuka.

Warto rozejrzeć się wokół i doceniając wielkie serca ludzi i instytucji bezinteresownie niosących pomoc, zgłosić ich do udziału w plebiscycie.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.