Zgarnij bilet do kina.

Kolejna szansa dla naszych Czytelników na darmową wejściówkę do kina Sokół. Mamy do rozdania trzy pojedyncze zaproszenia na  przygodowy film "Tarapaty".

 

"Tarapaty" to film dla dzieci i młodzieży, którego bohaterką jest 12-letnia Julka. Dziewczynka chodzi do szkoły z internatem i jeszcze nigdy nie miała prawdziwej przyjaciółki. Zaczynają się wakacje, a razem z nimi kłopoty. Julka zamiast do rodziców w Kanadzie, trafia do ciotki w Warszawie. Tam poznaje mieszkającego w samej kamienicy Olka. Kiedy dzieciakom wpada w ręce plan prowadzący do skarbu zaczyna się przygoda... Na drodze do rozwiązania zagadki staje złodziejska szajka, niania - nałogowa palaczka i podejrzany pożeracz cukierków. Nikt nie jest tym za kogo się podaje, a wyścig z czasem trwa. Żeby wyjść cało z tej historii, Julka musi pokonać nieufność i odważyć się na przyjaźń.

Terminy Seansów:

15, 18 – 21 września g. 15:20, 17:00,

16 – 17 września g. 11:10, 15:20, 17:00

Aby zdobyć zaproszenia należy polubić link z informacją o konkursie na naszym profilu na FB, a w komentarzu  wpisać specjalny kod konkursowy.

Schemat kodu konkursowego: Dts+ druga  litera nazwiska + serduszko (np. uczestnik Kowalski: Dts+o+<3 )

Konkurs trwa do 15.09 do godziny 8:00.

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.