Zdradziło ich nerwowe zachowanie. Gorliczaninowi grozi do 3 lat więzienia

Zdradziło ich nerwowe zachowanie. Gorliczaninowi grozi do 3 lat więzienia

Nerwowe zachowanie trzech mężczyzn wzbudziło podejrzenia policjantów. Okazało się, że słusznie. Teraz jednemu z nich – 29-letniemu gorliczaninowi – grozi kara do 3 lat więzienia za posiadanie narkotyków.

Funkcjonariusze z KPP w Gorlicach w piątek wieczorem (19 czerwca) patrolowali miasto. Zauważyli, że w zaparkowanym przy ul. Nadbrzeżnej samochodzie siedzi trzech mężczyzn, którzy na widok policyjnego radiowozu zaczęli się nerwowo rozglądać. To zachowanie wzbudziło podejrzenia stróżów prawa.

– W trakcie kontroli mundurowi ujawnili przy kierowcy – 29-letnim gorliczaninie – zawiniątko z niewielką ilością marihuany. W czasie przeszukania samochodu pod siedzeniem kierowcy odnaleźli ponadto słoik, w którym, jak się później okazało, kierowca ukrywał jeszcze ponad 21 gramów suszu konopi indyjskich – informują policjanci z KPP w Gorlicach.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia postawiono mu zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

fot. PSP w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.