Zderzenie samochodu osobowego i ciężarówki. Dwie osoby utknęły w aucie

Dziś w Nowym Sączu doszło do zderzenia samochodu ciężarowego i osobowego. Uszkodzone zostało też zaparkowane obok auto. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Sytuacja miała miejsce około 12:30 na ulicy Krakowskiej.

- Dwie osoby podróżujące samochodem marki BMW nie mogły opuścić pojazdu. Jedna z nich ze względu na drzwi zablokowane wskutek uderzenia a druga ze względu na zaparkowane obok auto. Osoby te nie uskarżały się na żadne dolegliwości. Pojazdem ciężarowym podróżował sam kierowca, który również nie zgłaszał żadnych urazów - relacjonują funkcjonariusze PSP.

W momencie przyjazdu służb uszkodzona osobówka blokowała jeden pas drogi, a samochód ciężarowy stał na zatoczce autobusowej. Jak się okazało, w wyniku zdarzenia uszkodzony został też zaparkowany obok Citroen C4.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, kierowali ruchem wahadłowym, odłączyli akumulator w uszkodzonym samochodzie i pomogli wydostać się osobom podróżującym BMW.

Kiedy policjanci zakończyli prowadzone przez siebie czynności, zniszczona osobówka została zabrana przez pomoc drogową, a ruch przywrócony.

fot. PSP w Nowym Sączu

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.