Zderzenie przed mostem w Kurowie. Trzy osoby poszkodowane

Zderzenie przed mostem w Kurowie. Trzy osoby poszkodowane

Kurów - zderzenie samochodów

Jak informowaliśmy TUTAJ, na drodze krajowej nr 75 w Kurowie (gm. Chełmiec) zderzyły się czołowo dwa samochody, a dwa inne zostały uszkodzone. Znane są już nowe fakty w tej sprawie.

Tuż po zderzeniu, do którego doszło wczoraj (23 sierpnia), droga była całkowicie zablokowana – dwa pojazdy znajdowały się na środku drogi, a pozostałe dwa stały na poboczu. Z aut wyciekły płyny eksploatacyjne.

Samochodami uczestniczącymi w zdarzeniu podróżowało łącznie dziesięć osób. Wszystkie one samodzielnie opuściły pojazdy. Trzy z nich zostały poszkodowane – relacjonują funkcjonariusze Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Około godziny 14:00 na miejsce zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nowym Sączu oraz OSP Tęgoborze. Strażacy zabezpieczyli teren, odłączyli akumulatory z rozbitych aut i dokonali sorpcji rozlanych płynów. Udzielili też pomocy poszkodowanym osobom, które trafiły potem do szpitala.

Po pewnym czasie druhowie z OSP Tęgoborze na prośbę policjantów kierowali wahadłowo ruchem. Pracownicy pomocy drogowej zabrali dwa uszkodzone samochody i usunęli z jedni elementy karoserii. Pozostałe pojazdy biorące udział w zdarzeniu były w na tyle dobrym stanie, że można było nimi odjechać. Gdy strażacy zakończyli swoje działania, na miejscu pozostali jeszcze funkcjonariusze policji, którzy prowadzili czynności dochodzeniowe.

fot. KM PSP w Nowym Sączu


Czytaj też:

Groźne znalezisko w Gołkowicach Dolnych. Interweniowali saperzy

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

100 mln zł na inwestycje drogowe w Małopolsce

FOR HEROES [ZWIASTUN]. Premiera w MCK SOKÓŁ już 6 października

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama