Zderzenie dostawczaka z nieoznakowanym radiowozem. Trzy wozy policyjne na miejscu

Dzisiaj (21 lutego) około 12:15, na ulicy Piłsudskiego w Nowym Sączu doszło do zderzenia samochodu dostawczego marki Peugeot z prawidło jadącym nieoznakowanym radiowozem policyjnym marki Skoda Octavia. Na miejscu szybko pojawiły się trzy kolejne radiowozy.

wsb3

Jak się okazuje, kierowca samochodu dostawczego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. W wyniku zdarzenia ucierpiał funkcjonariusz Policji, jadący nieoznakowanym radiowozem.

-Funkcjonariusz Policji został przewieziony do szpitala, okoliczności zdarzenia są obecnie wyjaśniane - informuje oficer prasowa KMP w Nowym Sączu dr asp. Iwona Grzebyk-Dulak.

W sieci szybko pojawiły się informacje na temat trzech radiowozów, które przybyły na miejsce zdarzenia. Czy konieczna była interwencja aż tylu funkcjonariuszy? Okazuje się, że tak.

- Jeżeli dochodzi do zdarzenia z udziałem funkcjonariusza, to po prostu są u nas pewne procedury i musimy je wykonać wszystkie - wyjaśnia oficer policji.

Fot. Spotted Nowy Sącz

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.