Zbliża się koncert promujący debiutancką płytę Izabeli Szafrańskiej

Już wkrótce światu ukaże się debiutancka płyta Izabeli Szafrańskiej. ,,Z bursztynu" to krążek, do którego muzykę stworzył Marcin Partyka. Słowa do utworów pisała sama Iza, ale i wielu współczesnych polskich poetów. Tak jak wcześniej obiecywała artystka - ,,będzie literacko". Wszystko to usłyszeć będzie można na koncercie premierowym.

wsb3

Już na początku października ruszyła sprzedaż biletów na wydarzenie, które będzie mieć miejsce 30 listopada w Służewskim Domu Kultury w Warszawie. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00.

Bilety można kupić TUTAJ.

- Jestem szczęśliwa, ponieważ patronat medialny nad płytą objęła Trójka - Program 3 Polskiego Radia. Nie mogę się doczekać - zdradza Iza.

O Izabeli Szafrańskiej z Lipnicy Wielkiej zrobiło się głośno w 2014 roku, gdy razem z siostrami dostała się do finału VI edycji programu muzycznego „Must be the music”. W ubiegłym roku zyskała jednak znacznie większą popularność, występując w telewizyjnym show - The Voice of Poland.

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.