Zawodnik Sandecji z żalem: „Wówczas byłoby po meczu”

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz w ramach 10. kolejki rozgrywek Fortuna 1 Ligi na własnym boisku podejmowali wicelidera Bytovię Bytów.

wsb3

Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Sądeczanie mogli jednak pluć sobie w brodę, wszak mieli kilka okazji na zdobycie gola, ale wykorzystali tylko jedną.

- Po tym meczu nie byłem zły jak nigdy wcześniej – przyznał przed kamerami Sandecja.TV pomocnik sądeczan Damian Chmiel.

Czytaj również: Doświadczony pomocnik Sandecji liderem i wiceliderem klasyfikacji w 1. lidze!

- To spotkanie powinno się zamknąć jeszcze w pierwszej połowie. Wówczas mieliśmy dwie sytuacje, które powinniśmy zamienić na gole. Mecz był naprawdę dobry w naszym wykonaniu, szkoda tylko, że go nie wygraliśmy. Gdybyśmy zdobyli drugą bramkę byłoby po zawodach, rywal oddał jednak strzał i jest remis… Na własnym stadionie przyzwyczailiśmy się do wygrywania i szkoda, że nie podtrzymaliśmy tej passy – nie krył zawodnik „biało-czarnych”.

- Możemy być źli tylko na siebie. Te okazje, które mieliśmy, musiały wpaść. Niestety skończyliśmy mecz remisem – podsumował rozeźlony Chmiel.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl

MEDICOR

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.