Zatrzymali go, bo miał trafić do więzienia. Wygląda na to, że posiedzi dłużej

33-latek z Gorlic był poszukiwany, bo miał odbyć karę pozbawienia wolności. Kiedy policjanci zatrzymali mężczyznę, w wynajmowanym przez niego mieszkaniu znaleźli coś, za co grozi mu kolejna kara.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego gorlickiej komendy zatrzymali 33-latka w środę (6 października). Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Krakowie. Wszystko wskazuje jednak na to, że kara więzienia, którą ma odbyć, może się przedłużyć. Podczas zatrzymania funkcjonariusze znaleźli bowiem w zajmowanych przez gorliczanina pomieszczeniach ponad 120 gramów marihuany oraz przyrządy służące do uprawy konopi i produkcji narkotyku.

– Mężczyzna trafił do zakładu karnego, celem odbycia zasądzonej wcześniej kary. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności – informują policjanci z KPP w Gorlicach.

fot. KPP w Gorlicach

Czytaj też: Prąd. Przerwy w dostawie energii nawet w sobotę

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.