Zapowiedź muzycznej wiosny – artyści gwiazdorskich formatów na festiwalu „Pamiętajcie o Ogrodach”

Zapowiedź muzycznej wiosny – artyści gwiazdorskich formatów na festiwalu „Pamiętajcie o Ogrodach”

XVIII Wiosenny Festiwal Artystów Piosenki odbędzie się w dniach 21 – 26 marca na scenie Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu. Tegoroczna edycja festiwalu zapowiada się niezwykle interesująco, ponieważ na scenie pojawią się znakomici artyści: Monika Borzym, Katarzyna Żak oraz Michał Bajor. Będzie to niezapomniane wydarzenie dla miłośników muzyki i kultury, którzy chcą delektować się pięknymi dźwiękami i wyjątkowymi wokalnymi interpretacjami.

Na początek, 21 marca wystąpi polska wokalistka jazzowo-soulowa – Monika Borzym. Artystka zaśpiewa urzekające i wciąż świeże melodie autorstwa m.in. Henryka Warsa, Jerzego Petersburskiego z nieśmiertelnymi tekstami Juliana Tuwima i Mariana Hemara .

Podczas drugiego koncertu XVIII Wiosennego Festiwalu Artystów Piosenki PAMIĘTAJCIE O OGRODACH usłyszymy najpiękniejsze miłosne teksty Agnieszki Osieckiej w wykonaniu polskiej aktorki i wokalistki Katarzyny Żak. Liryczny, romantyczny, nostalgiczny. Po prostu miłosny. Taki zapowiada się ten koncert.

Na zakończenie tegorocznej edycji Wiosennego Festiwalu Artystów Piosenki PAMIĘTAJCIE O OGRODACH swoim śpiewem oczaruje nas polski aktor i piosenkarz – Michał Bajor.

Szczegóły dotyczące poszczególnych koncertów znajdziecie tutaj

 

Share on twitter
Share on facebook