Zapomnij o nudzie! W MCK SOKÓŁ zajęcia z pedagogiem i artystą Stanisławem Szarkiem

Zapomnij o nudzie! W MCK SOKÓŁ zajęcia z pedagogiem i artystą Stanisławem Szarkiem

Jeśli rodzice widzą jakiekolwiek predyspozycje dziecka, nawet nie chodzi o umiejętności (wystarczy, że chce malować choćby po ścianach ) niech przyprowadzi pociechę do nas, tu na zajęciach „ściana” staje się obrazem – zaprasza Stanisław Szarek. Każdy uczestnik zajęć zajmuje się innym tematem: kwiaty wodne, czy zawierucha marcowa dla młodszych uczestników, nieco starsze podopieczne znanego sądeckiego pedagoga mierzą się ze światem snu, to swoiste wprowadzenie w surrealizm.

Warsztaty malarskie prowadzone przez Stanisława Szarka to doskonała okazja dla dzieci do rozwijania swojej wyobraźni i kreatywności. W SOKOLE poznają ciekawe techniki plastyczne oraz podstawy historii sztuki. Zajęcia są przeznaczone dla każdego, kto chce zagospodarować wolny czas poprzez rozwijanie swoich umiejętności plastycznych, bez względu na wiek i poziom zaawansowania.

Na zajęciach dzieci mają okazję bawić się i tworzyć, a jednocześnie uczyć się trudnych tematów, które zmuszają je do myślenia i rozwijają kreatywność oraz wyobraźnię. Stanisław Szarek stawia na wyzwania dla swoich uczniów, dając im trudne tematy i zachęcając do samodzielnego myślenia.
Zajęcia są dostępne dla każdej grupy wiekowej. Dzieci i młodzież znajdą tu dla siebie ciekawe i rozwijające zadania.

Warsztaty malarskie prowadzone przez Stanisława Szarka odbywają się w MCK SOKÓŁ w każdą środę od godziny 16.00 do 18.00 w sali kominkowej. Nabór na zajęcia jest wolny, co oznacza, że można dołączyć do grupy w dowolnym momencie.

Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj

Share on twitter
Share on facebook