Zapisz się na Grand Prix Futsalu! Emocje gwarantowane

W najbliższą niedzielę 11 lutego od godz. 10:00 w hali przy ul. Nadbrzeżnej w Nowym Sączu odbędzie się czwarty turniej Grand Prix w Futsalu.

- Grand Prix Nowego Sącza to pięć turniejów klasyfikowanych w kategorii Open. Można wziąć udział w pojedynczych grach lub we wszystkich. Dla trzech najlepszych drużyn na każdym turnieju przewidziane są nagrody w formie pucharów i dyplomów. Ranking aktualizowany jest po każdym meczu. W niedzielę (11 lutego) odbędzie się czwarte takie spotkanie – mówi Łukasz Frączek organizator imprezy.

Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu: 500 758 968, a szczegółowe informacje znajdują się na plakacie oraz na stronie internetowej: www.lfsportevents.pl. Zapisy trwają do piątku 9 lutego!

Patronat nad wydarzeniem objął prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak. Sponsorem głównym czwartego turnieju jest firma AMPER, natomiast organizatorami są: firma ŁF Sport Events oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu.

Fot. ŁF Sport Events

MAGIK MAŁA

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.