Nowy Sącz: uwaga! zapada się bruk [zdjęcia]

Na rogu ulicy Jagiellońskiej i Konarskiego w Nowym Sączu, tuż obok Starostwa Powiatowego i sądeckich Plant można nabawić się kontuzji. Wystarczy chwila nieuwagi i nasza noga może utknąć w dziurze w chodniku wyłożonym kostką brukową. Uszkodzenia powstały w ciągu kilkudziesięciu ostatnich godzin.

Jeszcze w poniedziałek nie było ich widać. Kostka zapadła się na tyle głęboko, że widać pod nią sporych rozmiarów pustą przestrzeń, z której woda wypłukała wypełnienie. To zapewne skutek ostatnich ulew, ale mamy nadzieję, że ta pułapka niebawem zniknie z centrum Nowego Sącza.

Czytaj również: Uwaga na bakterie coli w wodzie mineralnej! Sprawdź w której!

- Szedłem do parku z wnuczkiem a tu taka niespodzianka. W wakacje nie brak u nas turystów. Co oni sobie o nas pomyślą? - martwi się Pan Stanisław Oleksy, mieszkaniec miasta.

Podobnego zdania jest Pani Grażyna Jedlińska, która do miasta nad Dunajcem przyjechała z województwa mazowieckiego, do rodziny.

- Dawno czegoś takiego nie widziałam. Powinno to zostać jak najszybciej zreperowane, by nikt nie połamał sobie nóg! - komentuje.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. R.Szurek

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.