Serce już nie biło…. Sądeccy strażacy uratowali życie człowieka!

Serce już nie biło…. Sądeccy strażacy uratowali życie człowieka!

Dziś  przed południem sądeccy strażacy uratowali życie 61-letniego mężczyzny. Około godziny 10.17  pracownik jednej z sądeckich firm zwrócił się z prośbą o pilną pomoc informując, że na terenie zakładu przy ul. Węgierskiej  – po sąsiedzku z siedzibą Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej nr 2 – leży nieprzytomny mężczyzna.

Czterech ratowników udało się we wskazane miejsce.  Mężczyzna był nieprzytomny, bez wyczuwalnego oddechu i  tętna na tętnicy szyjnej oraz promieniowej. Strażacy przystąpili do wykonywania resuscytacji krążeniowo – oddechowej. Po przybyciu reszty zastępu, natychmiast podpięto defibrylator, który przeprowadził analizę, a następnie defibrylację. Po defibrylacji wznowiono resuscytację krążeniowo – oddechową. Na miejsce przybyła załoga karetki Pogotowia Ratunkowego, której przekazano mężczyznę. Po przywróceniu oddechu, nieprzytomny mężczyzna został przetransportowany do Specjalistycznego Szpitalna w Nowym Sączu” – czytamy w relacji zamieszczonej na stronie sądeckiej Państwowej Straży Pożarnej.

Ratownik medyczny podziękował  za profesjonalną akcję, która dała szansę na uratowanie człowiekowi życia.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about przygotowania Ewy Novel do finału Szansy na sukces

Nowy rozdział w życiu Ewy Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.