Zaginęła 16-letnia Wiktoria. Jej mama prosi o pomoc

16-letnia Wiktoria Czernik 19 marca br. trafiła do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej przy ulicy Łącznik w Nowym Sączu. Dwa dni później uciekła z trzema kolegami. Jeden z nich wrócił i poinformował, iż reszta rówieśników znajduje się już poza miastem. Od tego czasu w całej Polsce trwają poszukiwania nastolatki pochodzącej z Przemęczan . 

wsb3

W momencie opuszczania placówki była ubrana w: czarną kurtkę, niebieskie dżinsowe spodnie oraz czarne, sportowe buty.

Rysopis:

– wzrost – około 170 cm,

– sylwetka – szczupłej budowy ciała,

– włosy – długie, ciemne, proste.

Według informacji zamieszczonych na portalu ,,Zaginieni przed laty”, 25 marca mama nastolatki została poinformowana, że jej córka była widziana w Krakowie w okolicy Nowego Kleparza. Kobieta natychmiast powiadomiła policję. Niestety, gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, zaginionej już tam nie było.

Jak informuje proszowicka policja, nastolatka do chwili obecnej nie powróciła do placówki, ani też nie nawiązała kontaktu z rodziną. Pani Iwona Czernik – matka nastolatki, prosi o pomoc w odnalezieniu córki, dlatego wszystkie osoby, które widziały Wiktorię albo wiedzą, gdzie teraz może przebywać, proszone są o kontakt z policją:  18 442 46 30 (całodobowo) lub 18 442 43 28 w godzinach 7:30-15:30. Jak i również pod nr telefonu: 12 3853200 (Komenda Powiatowa Policji w Proszowicach).

Źródło: Małopolska Policja/
Zaginieni przed laty/
Zaginiona Wiktoria Czernik 

TUKAN
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach