Zaginął mieszkaniec Starego Sącza podróżujący przez Włochy. Zawodowi kierowcy, pomóżcie!

Zaginiony Grzegorz Jaworek

Już tydzień trwają poszukiwania 39-letniego mieszkańca Starego Sącza, Grzegorza Jeziorka. Mężczyzna zaginął we Włoszech. Od trzech miesięcy pracował jako zawodowy kierowca. 4 października kontaktował się z rodziną i mówił, że nie czuje się dobrze. Później kontakt się urwał.

5 października rodzina zgłosiła jego zaginięcie. Jeszcze tego samego dnia miejscowe służby zaalarmowane przez polskiego konsula i brata mężczyzny znalazły furgonetkę, którą podróżował Grzegorz Jeziorek. Była zaparkowana na trasie między Varazze i Cogoleto w miejscu z widokiem na morze. W samochodzie znaleziono jego telefon. Jak ustalono, widziano go tego dnia przed restauracją „Cala Loca” w miejscowości San Giacomo (gmina Varazze). Miał na sobie T-shirt z krótkim rękawem i szare szorty.

Zaginiony prawdopodobnie ma przy sobie dokumenty. Jak poinformowali bliscy – pan Grzegorz choruje, niestety nie ma przy sobie leków, które powinien regularnie przyjmować.
Grzegorz Jeziorek ma 184 cm wzrostu, jest szczupły, łysy, ma niebieskie oczy.

Zwracamy się z prośbą o pomoc i o rozpowszechnienie apelu szczególnie wśród Polonii we Włoszech oraz  w środowisku kierowców zawodowych podróżujących tą trasą.

Ktokolwiek widział zaginionego lub wie gdzie może przebywać, proszony jest o kontakt z Policją pod nr alarmowym 112. lub z jego krewną mieszkającą we Włoszech, pod numerem 3283850429 .

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.