Za nami ważenie przed galą. W piątek w Nowym Sączu wielka „góralska bitka” (zdjęcia)

Za nami ważenie przed galą. W piątek w Nowym Sączu wielka „góralska bitka” (zdjęcia)

Już jutro (24 marca) o godzinie 19:00 wielkie święto dla kibiców pięściarstwa. W Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu odbędzie się Marpanel Boxing Night Góralska Bitka. Mocno obsadzona gala została w pełni wyprzedana. Zapowiada się sporo emocji.

Na ringu zaprezentują się: Twardowski vs Szekeres, Bołoz vs Kormany, Filipek vs Ptak, Chruślicki vs Zsalek, Rembecki vs Nagolski, Salabura vs Aleksienko, Biel vs Wdowiak, Hudzicki vs Bigos.

Jerzy Galara z klubu Golden Team nie ukrywa, że wydarzenie będzie miało wyjątkową oprawę. – Czekają nas wielkie emocje. Nie mogę się doczekać. Jestem podekscytowany tym wydarzeniem. Szykuje się wielka rzecz w fajnej aranżacji i coś, czego jeszcze w Nowym Sączu nie było. „Góralska Bitka” to nie tylko nazwa gali, lecz także góralska aranżacja. Zaprezentuje się zespół „Zbóje”. Pojawi się także zespół „Zakręceni” z Zespołu Szkół Samochodowych w Nowym Sączu. Będą przebrane za góralki dziewczyny i fajna zabawa a do tego duże emocje sportowe – mówi trener Galara, po czym dodaje:

– Robimy to z myślą o kibicach. Bierzemy pod uwagę także to, że nie wszyscy przychodzą oglądać tylko i wyłącznie boks. Chcemy każdego zadowolić, czy to fajną muzyką, śpiewem, tańcem. Natomiast zagorzałych kibiców chcemy zadowolić „góralską bitką” – dodaje Jerzy Galara z klubu Golden Team.

Czwartkowe ważenie (fotorelacja)
Dziś (23 marca) o godzinie 18:00 w Galerii Trzy Korony odbyło się ważenie przed jutrzejszą galą. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć autorstwa Adriana Marasia. Patronat honorowy nad jutrzejszym wydarzeniem sprawuje prezydent miasta Nowy Sącz – Ludomir Handzel.

Czytaj także: Radny Nowego Sącza Dawid Dumana wkracza do ringu! Jerzy Galara: „To wielka sprawa”

Fot: Adrian Maraś

Share on twitter
Share on facebook

Jesteś tegorocznym maturzystą ? Chcesz zostać prawnikiem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie prawa ? Ten materiał jest dla Ciebie

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama