Z uśmiechem pobiegli po uśmiech dla Julianny i Lenki. Bieg Run 4 a Smile 2024 [ZDJĘCIA]

Z uśmiechem pobiegli po uśmiech dla Julianny i Lenki. Bieg Run 4 a Smile 2024 [ZDJĘCIA]

Czyste szczęście, determinacja, duma, pewność siebie ale również łzy satysfakcji i wzruszenia gościły 1 czerwca na twarzach dzieci, rodziców oraz wszystkich biorących udział w Biegu Charytatywnym Run 4 a Smile 2024. Wydarzenie to z sukcesem organizowane jest przez Wyższą Szkołę Biznesu-National Louis University oraz stowarzyszenie Sursum Corda. Sądeczanie tłumnie wykorzystali okazję, aby w doborowym towarzystwie pomóc dwóm wyjątkowym dziewczynkom – Juliannie i Lence.

Wyruszyli! Miasteczko Galicyjskie wypełniły tłumy gotowe do biegu po uśmiech podopiecznych stowarzyszenia Sursum Corda. Cel? Zebranie 50 000 tysięcy złotych, które zostaną przeznaczone na leczenie oraz rehabilitację Lenki Głód oraz Julianny Platy. Nagroda? Dołożenie cegiełki do spełnienia szczytnego celu, a przy tym szczery uśmiech dziewczynek.

Szczególny bieg

Run 4 a Smile jest wyjątkowym wydarzeniem m.in. przez wzgląd na formę biegu. Oprócz standardowej aktywności istnieje również możliwość uczestnictwa z dowolnego miejsca na świecie. Pomimo fizycznej odległości wszyscy chętni, a nie mogący być w tym czasie w  Nowym Sączu, mieli szansę dołączyć do rywalizacji online wykonując dowolny rodzaj aktywności fizycznej (bieg, marsz, jazda na rolkach itp.) w czasie trwania biegu.

Sobotni biegacze pokazali na co ich stać. Brałeś udział w biegu? Jesteś na naszych zdjęciach! Galeria znajduje się poniżej:

 

Fot. Adrian Maraś 

Czytaj też:

Nowy Sącz. Park Strzelecki przejęty przez młodych rowerzystów [ZDJĘCIA]

Reklama